O spoločnosti

O spoločnosti

Náš príbeh

Naša spoločnosť vznikla v roku 1989 ako rodinný podnik matky, otca a dvoch synov. Našim zameraním boli prepravné služby. Pričom otec a synovia vlastnili každý samostatne svoju spoločnosť aj s vozidlom. Spoločne sme vystupovali pod menom Labant. O celkovú ekonomiku tohoto malého rodinného združenia sa starala mama, ktorá ekonomiké a účtovné oddelenie zastrešuje dodnes.

V roku 1990 sme pristúpili k privatizácii dopravy Makyty Púchov a postupne sme začali modernizovať a budovať vozový park a rozširovať portfólio zákazníkov, čo viedlo ku vzniku spoločnosti Labant s.r.o.

Neskôr sme rozšírili portfólio služieb o špecializovaný autoservis a pneuservis s modernou a kvalitnou technológiou, aby sme dokázali zabezpečiť 100% stav vozidiel.

Pôsobnosť sme ďalej obohatili o odťahové služby osobných a nákladných vozidiel a o poskytovanie komunálnych služieb spoločne s odhŕňaním snehu a kosením. Odťah poskytujeme v rámci celej SR a EU.

Za náš úspech je nutné poďakovať celému našenu tímu, nakoľko spoločnosť vyrástla z malej rodinnej firmy a držíme sa v duchu rodinnej spoločnosti, kde si vážime každého zamestnanca.

Labant odťah